De beste sinds lange tijd voor Ferrari: "Het is hier fantastisch"
MONZA - Scuderia Ferrari-coureur Felipe Massa lijkt weer iets van zijn oude vorm hervonden te hebben, na een tegenvallende seizoenstart. De Braziliaan had zichzelf ten doel gesteld zijn F1 kwalificaties te verbeteren en dat is precies wat de Ferrari coureur in Monza voor thuispubliek wist te doen. Voor de Italiaanse Grand Prix, de laatste Europese Formule 1 race van 2012, kwalificeerde de tweede rijder van de Scuderia zich op een keurige derde plaats, achter de onklopbare McLarens.
"Ik ben erg blij met deze kwalificatie, de beste sinds een lange tijd voor me", aldus een ongeluchte en tevreden Massa. "Dit is een erg belangrijke race voor Ferrari en ik zal mijn best doen een goed resultaat neer te zetten. Ik vind het zonde voor Fernando, omdat hij het hele weekend erg sterk was. We hebben beide een goede wagen en ik weet zeker dat we veel punten mee naar huis kunnen nemen voor het kampioenschap. Voor mij, om terug te komen op het podium hier voor thuispubliek, zou fantastisch zijn. Het is mijn tweede thuisrace en om hier te racen is een fantastisch gevoel. We probeerden zoveel mogelijk gebruik te maken van de voordelen van slipstreamen, wat om uiterste concentratie vraagt, maar het is waar dat ik op het einde de snelste tijd reed met niemand voor me."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Niet-uitgezonden boordradio: Lewis Hamilton waarschuwde Ferrari voor natte baan

Tom Coronel geniet van chaos in Maleisië, maar blijft kritisch op moderne Formule 1: "Zoveel regels dat je de bomen niet meer door het bos ziet"
Lewis Hamilton kan lachen om comeback na verkeerde Ferrari-strategie: "Ik ga niet met die jongens naar het casino"




