Laatste nieuws
• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"• Marcin Budkowski over loodzware F1-periode: “Dit is het einde van een veeleisende triple-header"• Resultaten: 2026 IAME Eurocup – IAME Ladies Cup op Le Mans Karting International• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"• Marcin Budkowski over loodzware F1-periode: “Dit is het einde van een veeleisende triple-header"• Resultaten: 2026 IAME Eurocup – IAME Ladies Cup op Le Mans Karting International
Formule 1

De beste bochten in de Formule 1 volgens Sebastian Vettel

Door Casper Bekking4 juli 2011 · 07:36 uur1 min lezen

Sebastian Vettel reist met een grote voorsprong in de titelstrijd af naar zijn volgende halte: Silverstone. De Red Bull F1-coureur won reeds zes van de acht verreden GP’s en zal daardoor ook in Engeland als torenhoge favoriet aan de start verschijnen. De Duitser kijkt uit naar de race op het voormalige vliegveld, zowel vanwege de uitdagende baan als door de enthousiaste fans.

“Silverstone is één van mijn favoriete circuits”, gaf Vettel toe. “Niet alleen omdat onze fabriek in Milton Keynes dertig kilometer verderop staat maar ook omdat de fans in Engeland speciaal zijn. Zij steunen logischerwijs hun eigen rijders maar weten bovendien heel veel over de sport en zijn zeer sportief als het gaat over het behalen van resultaten. De start-finishlijn is dit jaar verplaatst dus we zullen zien welk effect dat heeft. De extreme bochtencombinaties op het circuit maken het enorm plezierig voor de rijders. Bovendien moeten we vaak reageren op de listige weersomstandigheden. Copse, Maggots, Becketts en Chapel zijn vier van de beste bochten in de Formule 1.”

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×