Laatste nieuws
• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Bentley Rotthier pakt met clean sweep klinkende dagzege in GK4 Kart Series: "Dat heb ik nog nooit eerder gepresteerd"• VIDEO - Preview GT World Portimão: Max Verstappen neemt het op tegen de GT3-elite• Liam Lawson geeft inkijkje in zenuwslopende slotfase in Singapore: "Ik raakte een beetje in paniek"• Cees Wijsman maakt succesvolle autosportcomeback in Zandvoort en heeft snode plannen: “Dat staat nog op mijn bucketlist"• Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull• Marlon Birdsall GT-kampioen Supercar Challenge in eerste autosportseizoen: “Wil me blijven bewijzen en sneller worden”• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Bentley Rotthier pakt met clean sweep klinkende dagzege in GK4 Kart Series: "Dat heb ik nog nooit eerder gepresteerd"• VIDEO - Preview GT World Portimão: Max Verstappen neemt het op tegen de GT3-elite• Liam Lawson geeft inkijkje in zenuwslopende slotfase in Singapore: "Ik raakte een beetje in paniek"• Cees Wijsman maakt succesvolle autosportcomeback in Zandvoort en heeft snode plannen: “Dat staat nog op mijn bucketlist"• Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull• Marlon Birdsall GT-kampioen Supercar Challenge in eerste autosportseizoen: “Wil me blijven bewijzen en sneller worden”
Formule 1

David tegen Goliath: Sauber opent jacht op Mercedes AMG

Door Casper Bekking24 juli 2012 · 14:03 uur1 min lezen

David tegen Goliath, daarmee is het mogelijk het beste te vergelijken. Het Sauber F1 Team heeft namelijk haar zinnen gezet op de vijfde plaats in het constructeurkampioenschap, momenteel bezet door het fabrieksteam van Mercedes. Gezien de uitstekende prestaties van Sergio Perez en Kamui Kobayashi staat het kleine Zwitserse team binnen 25 punten van het topteam. Teameigenaar Peter Sauber bleef realistisch maar zal alles op alles zetten om nog een plaatsje te stijgen.

“Het maakt niet uit wie er voor ons staat, we moeten ons er altijd op focussen deze opponent aan te vallen”, zo zei Sauber tegenover het Zwitserse Blick. “We zijn realistisch en weten dat Mercedes een grote tegenstander is voor een klein privéteam.” Vorig jaar eindigde Sauber als zevende in het constructeurkampioenschap, drie plaatsen en bijna honderd punten achter Mercedes GP.

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×