Daniel Ricciardo wint en verliest 1000 euro in een dubbele weddenschap met Helmut Marko
Daniel Ricciardo en Helmut Marko hebben de afgelopen maanden twee weddenschappen met elkaar gehouden. Beide wonnen één keer, waardoor de financiële schade nul is. De eerste weddenschap was voorafgaand aan het seizoen. De Australiër dacht dat Valtteri Bottas niet bij Mercedes zou blijven, maar de Oostenrijkse adviseur van Red Bull zijn van wel en kreeg gelijk.
"Hij won inderdaad 1000 euro", zegt Ricciardo tegen Motorsport.com. "Hij wil altijd om meer geld wedden en dan weet je eigenlijk dat hij de uitkomst al weet."
"Ik ben niet zo'n gokker en ga niet naar casino's", vervolgt de Renault-coureur. "Het bedrag van 1000 euro was niet mijn keuze, maar een beetje gedwongen door Helmut. We hebben nog een weddenschap gedaan en daar heb ik mijn geld terug gewonnen. In Melbourne in de kwalificatie zei Helmut dat Red Bull in de top 3 zou kwalificeren en ik zei van niet. Dus heb ik mijn geld weer terug", lacht Ricciardo.
"Ik ga niet meer met hem wedden, maar het is oké voor nu. Als onze relatie zo is, is het eigenlijk best leuk."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Mercedes haalt astronaut Reid Wiseman binnen als teamambassadeur

F1 Austin 2026: dit zijn alle Nederlandse starttijden, let op de wintertijd

Christian Horner onthult geheime ontmoeting met Lewis Hamilton in 2012: “Duizelingwekkende bedragen”



