Formule 1

Daniel Ricciardo herinnert zich woede Helmut Marko na gemiste test door blessure

Uitgegeven door Bas Kaligis • 9 oktober 2024 05:07

Daniel Ricciardo vertelt hoe Helmut Marko 'pissig' was nadat hij in 2010 een test had gemist door een gebroken pols.

Daniel Ricciardo, gewezen F1-coureur.


Ricciardo brak zijn pols tijdens het mountainbiken, vlak voor een belangrijke pre-seizoenstest. Marko eiste dat hij toch zou proberen te rijden. "Ik ging naar de test, wetende dat ik niet kon rijden", zegt Ricciardo. "Na één ronde belde ik hem: 'Helmut, ik heb het geprobeerd maar het lukt niet'."

Marko's reactie was volgens Ricciardo: "Hij zei zoiets als wanneer je ouders zeggen 'Ik ben niet boos, ik ben teleurgesteld'. Dat deed pijn. Hij was behoorlijk pissig."

De Grand Prix van de Verenigde Staten staat voor de deur. Daar zal Ricciardo niet aan de start verschijnen, nadat hij zijn VCARB-zitje verloor aan Liam Lawson na de GP van Singapore.

Ricciardo debuteerde in 2011 in de F1 en won zeven van zijn acht races in Red Bull-kleuren. Zijn toekomst in de sport is nu onzeker na zijn vertrek bij VCARB.

Daniel Ricciardo in Nederland:



Hilarisch! Zo sloopt Daniel Ricciardo een caravan:

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS