Code rood tijdens Grand Prix van België
SPA – De Grand Prix van België is na negen rondes stilgelegd. De code rood werd uitgevaardigd na een heftige crash van Kevin Magnussen. De Renault-rijder knalde bovenop Radillon keihard in de bandenstapels nadat hij bovenaan in Eau Rouge in een spin raakte op de kerbstones. De Deen kon ongedeerd uitstappen - al hinkte hij wel een beetje - maar de ravage op de baan was dusdanig dat de wedstrijdleiding besloot de race stil te leggen.
De race wordt om 14.41 uur herstart. Nico Rosberg, die de hele race aan de leiding heeft gereden, mag als eerste achter de safety car starten voor een rollende start. Max Verstappen moet de race herstarten vanaf de veertiende plek. De Nederlander van Red Bull kwam in de openingsfase in aanraking met Ferrari-rijder Kimi Räikkönen en zag een deel van de neus van zijn RB12 afbreken. Hij moest daardoor al na één ronde al de pitstraat opzoeken.
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Max Verstappen openhartig over moeilijke periode bij Red Bull: "Ik heb al behoorlijk wat races van mijn harde schijf gewist"

Honda spreekt Fernando Alonso tegen na problemen met turbocompressor in Singapore

Charles Leclerc haalt uit naar Sergio Pérez over boordradio: "Rijdt hij nog voor Red Bull?"



