Formule 1

Christian Horner sneert naar McLaren: "We hebben met Max een duidelijke nummer 1"

Uitgegeven door Bart • 18 mei 2025 16:30

Max Verstappen won zondag de Grand Prix van Emilia-Romagna en snoepte zo wat af van zijn achterstand in de WK-stand. Een bijkomend voordeel voor de Red Bull-coureur is dat zijn concurrenten Lando Norris en Oscar Piastri punten van elkaar afpakken. Norris haalde zijn teamgenoot op de baan in en dat is koren op de molen voor Verstappen.

Max Verstappen


Teambaas Christian Horner ging na de race in Imola bij Sky Sports F1 in op de overwinning van Verstappen. "De eerste bocht was alles of niets. Oscar reed eerlijk en gaf ruimte, maar Max kwam van ver en committeerde zich aan de bocht. Dat was het laatste wat ze van hem hebben gezien. Hij reed echt sterk en zo goed in dit soort situatie. Oscar verdedigt zijn leiding in het kampioenschap, Max zag een gaatje en ging ervoor. Dat is het instinct van een pure racer en dat zien we week in week uit."

Over de strijd om de rijderstitel zei Horner: "Ik heb altijd gezegd dat het een marathon is. We hebben pas zeven races gehad en hebben er twee gewonnen. Het gaat erom waar je aan het einde van het seizoen staat, maar je moet wel kort bij blijven. We beginnen onze vorm te vinden. Volgende week is weer een compleet andere uitdaging en een week later veranderen de regels. Onze focus ligt op de strijd bij de coureurs en we hebben een duidelijke nummer 1. Daar ligt onze volledige focus op."


 

MEER NIEUWS...
P1 Travel - Bezoek je droomevenement!

Babe-box

Xtra

COLUMNS