Christian Horner over kansen Max Verstappen: "Draait allemaal om de linker voorband"

Christian Horner denkt dat Max Verstappen zeker kans maakt om mee te doen voor het podium en de overwinning. De regerend viervoudig wereldkampioen in de hoogste klasse van de autosport start in China vanaf de vierde startpositie en gaf zelf aan weinig vertrouwen te hebben in een goede afloop. "Ik kan niet naar voren kijken", was een veelzeggend antwoord van Verstappen. Horner denkt dat er nog wel het een en ander mogelijk is.
"Het ging snel vandaag, Ferrari greep de sprintzege en McLaren pakte de pole in de kwalificatie", zegt Horner op de website van de Formule 1. "Max zat er zeker goed bij, leverde een geweldige prestatie en leek bijna de pole te pakken maar het lukte helaas net niet. Het was een moeizame dag voor Liam. Daar gaan we goed naar kijken om zondag sterker terug te komen."
Horner gaat dieper in op de uitdagingen van de Chinese Grand Prix. "Het probleem is dat de banden zo gevoelig zijn hier. Dat zagen we in de sprintrace, bij veel auto's was de slijtage anders. Ik denk niet dat pole position hier essentieel is voor de race. Het draait allemaal om de strategie en de linker voorband."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Ferrari in de knel: Hamilton onthult probleem in Bakoe, want niet alleen motorvermogen speelt SF-26 parten

Nico Hülkenberg: "Punten leken een tijdje binnen bereik, dus het is teleurstellend dat we ze mislopen"

Honda F1 zonder oplossing voor Aston Martin: de zwakke punten van de huidige power unit blootgelegd

