Charles Leclerc opnieuw op P4: "We hebben minder grip dan de rest"
Uitgegeven door Bart • 20 april 2025 09:02
Charles Leclerc baalt dat hij niet om pole position en om het podium kan strijden. De Ferrari-coureur komt grip tekort en moet naast de McLaren's ook Max Verstappen en George Russell voor zich dulden. In Jeddah schakelde Lando Norris zichzelf uit, maar alsnog kon Leclerc zich niet meten met de top 3 Max Verstappen, Oscar Piastri en Russell.

"We missen grip", luidde de conclusie van Leclerc na afloop van de kwalificatie. "We hebben minder grip dan de anderen, dus dit is het beste wat er nu inzit."
"We hebben dit weekend zoveel verschillende richtingen geprobeerd en proberen steeds meer uit de auto te halen. We rijden op de sweet spot van de auto, er zit gewoon niet meer in. Ik denk dat mijn snelste ronde veel duidelijk maakt. Ik rij overal op de limiet, maar we hebben gewoon niet genoeg grip."
Het zorgt voor gemengde gevoelens bij Leclerc. "Ik ben blij met mijn ronde, maar teleurgesteld met het resultaat. Vechten voor P4 is niet wat ik wil en het maakt me niet gelukkig, dus ik ben gewoon teleurgesteld. Ik denk niet dat het in de race veel beter zal gaan. Misschien als we een goede start hebben dat we ons voor een paar anderen kunnen zetten."