Formule 1

Carlos Sainz rijdt filmdag met Williams in Abu Dhabi

Uitgegeven door Bas Kaligis • 1 december 2024 13:02

Carlos Sainz zal eerder dan verwacht kennismaken met zijn nieuwe Williams-bolide voor 2024.

Carlos Sainz F1


De Spanjaard krijgt de kans om direct na de seizoensfinale in Abu Dhabi al te testen met zijn nieuwe team. Williams gebruikt hiervoor zijn tweede beschikbare filmdag van het seizoen.

Sainz mag tijdens deze dag maximaal tweehonderd kilometer afleggen op het circuit van Yas Marina. Die ervaring zal waardevol zijn voor het aanpassen van zijn zitpositie en het leren kennen van de auto.

Luke Browning zal Sainz vergezellen tijdens de test in Abu Dhabi. De jonge Brit, die recent promoveerde naar de Formule 2, zal ook deelnemen aan de eerste vrije training van de Grand Prix.

Sainz maakt bij Ferrari plaats voor Lewis Hamilton, die overkomt van Mercedes. De Brit gaat daarom testen bij Ferrari. "In een perfecte wereld kun je de auto testen zonder gezien te worden en doe je de eerste run volgend jaar", zei Hamilton over zijn eigen debuut bij Ferrari.

 

MEER NIEUWS...
P1 Travel - Bezoek je droomevenement!

Babe-box

Xtra

COLUMNS