Laatste nieuws
• Andrea Stella zet gesprekken met Lando Norris en Oscar Piastri voort na botsing in Singapore• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Bentley Rotthier pakt met clean sweep klinkende dagzege in GK4 Kart Series: "Dat heb ik nog nooit eerder gepresteerd"• VIDEO - Preview GT World Portimão: Max Verstappen neemt het op tegen de GT3-elite• Liam Lawson geeft inkijkje in zenuwslopende slotfase in Singapore: "Ik raakte een beetje in paniek"• Cees Wijsman maakt succesvolle autosportcomeback in Zandvoort en heeft snode plannen: “Dat staat nog op mijn bucketlist"• Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull• Andrea Stella zet gesprekken met Lando Norris en Oscar Piastri voort na botsing in Singapore• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Bentley Rotthier pakt met clean sweep klinkende dagzege in GK4 Kart Series: "Dat heb ik nog nooit eerder gepresteerd"• VIDEO - Preview GT World Portimão: Max Verstappen neemt het op tegen de GT3-elite• Liam Lawson geeft inkijkje in zenuwslopende slotfase in Singapore: "Ik raakte een beetje in paniek"• Cees Wijsman maakt succesvolle autosportcomeback in Zandvoort en heeft snode plannen: “Dat staat nog op mijn bucketlist"• Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull
Formule 1

Carlos Sainz over mooiste zege: 'Dat was de enige kans om Max Verstappen te verslaan!'

Door Frank Korsel15 november 2024 · 08:26 uur1 min lezen
Carlos Sainz over mooiste zege: 'Dat was de enige kans om Max Verstappen te verslaan!'

Carlos Sainz zal na dit seizoen het team van Ferrari verlaten. Ondanks dat de Spanjaard doorgaans goed presteert, moet hij ruimte maken voor de komst van zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton. In gesprek met Auto Motor und Sport blikt Sainz terug op zijn tijd als Ferrari-coureur en daarin is een speciale rol weggelegd voor Max Verstappen.

Desgevraagd vertelt de viervoudig racewinnaar over welke overwinning hem het meest is bijgebleven. “Het heeft vooral met de omstandigheden te maken waarin de zegetochten zijn behaald. De eerste, in Groot-Brittanië, was natuurlijk de meest emotionele, Maar die in Singapore vorig jaar zal mij ook altijd bijblijven, gezien de staat waarin de Formule 1 toen verkeerde. Er was maar één kans om van Verstappen te winnen”, concludeert Sainz.

De Spanjaard besteedt ook nog een eervolle vermelding aan de overwinningen die Sainz dit jaar behaalde, die vanwege uiteenlopende redenen bijzonder waren. “Vlak voor Australië had ik een blindedarmontsteking gehad en de aankondiging van Hamilton was toen ook nog maar een maand geleden. In Mexico was mijn hele familie erbij. Elke overwinning heeft een speciale betekenis, ik ben trots op alle vier.”

Volgend jaar komt Sainz uit voor het team van Williams, waar hij samen met Alexander Albon een team zal vormen. James Vowles, de teambaas van Williams, heeft grote verwachtingen van zijn rijdersduo, door onlangs te stellen dat Williams volgend jaar ‘de beste line-up van heel het veld’ heeft.

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×