Button over Massa: “Hij heeft overduidelijk niet in zijn spiegels gekeken”
MONACO – F1-kampioenschapleider Jenson Button heeft zich slechts op een achtste positie gekwalificeerd voor de Grand Prix van Monaco. Een verkeerde bandenkeuze en een hinderlijk rijdende Felipe Massa lagen ten grondslag aan de teleurstellende prestatie:
“In Q1 voelde mijn auto goed aan op de harde banden, echter hebben we deze niet in Q3 gebruikt terwijl deze achteraf gezien waarschijnlijk de betere waren. Ik had last van zowel onderstuur als overstuur, het voelde eigenlijk gewoonweg niet goed. Wat betreft Felipe Massa; ik weet niet waar hij met zijn hoofd zat. Met slechts tien auto’s op de baan moet het relatief makkelijk zijn om uit de buurt van anderen te blijven, hij heeft overduidelijk niet in zijn spiegels gekeken. Onze racesnelheid lijkt echter goed te zijn, zodoende is het extra frustrerend op nu zover naar achteren te staan. Kortom, het was een zware dag vandaag”, aldus een teleurgestelde Button.
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Ferrari ruikt kansen in Bakoe: Leclerc start naast Russell en ziet plots ruimte voor een sensationele aanval op Mercedes

George Russell relativeert prestaties in Bakoe: “Sinds de zomerstop geweldig geweest”

Leclerc worstelt met onvoorspelbare auto in Bakoe: "Moest meer marge nemen dan normaal"


