Buemi verliest vertrouwen in zijn Toro Rosso en vraagt om hulp
Sebastien Buemi heeft geen vertrouwen meer in de Toro Rosso STR5 waarmee hij afgelopen weekend op een vreemde manier crashte tijdens de vrije trainingen voor de F1 Grand Prix China. Op het circuit van Shanghai braken beide voorwielen los. Buemi kwam gelukkig met de schrik vrij.
Het ongeluk bleef hem in China echter achtervolgen. Na de klapper op vrijdag ging het tijdens de race op zondag weer mis. Vitantonio Liuzzi reed de jonge Zwitser met hoge snelheid van de baan. Voor beide rijders was het einde verhaal.
Om een einde te maken aan al het ongeluk en om zichzelf wat meer op zijn gemak te stellen heft Buemi aan Toro Rosso gevraagd of het mogelijk is om vanaf de Grand Prix van Barcelona een nieuw chassis voor hem te bouwen.
“Ik ga eerst maar eens langs bij de Paus en breng ook Lourdes denk ik maar een bezoekje. Ik moet toch ergens wat meer geluk vinden”, grapte Buemi tegenover Blick.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Waarom Singapore zo zwaar is: nacht, hitte, muren en strategie

Max Verstappen merkt verschil zonder Christian Horner, die op zijn beurt een zeer lucratieve vertrekregeling kreeg

Valtteri Bottas deelt bizarre details over fietstocht van Sepang naar Singapore: "Ik zag een cobra en een python"




