Formule 1

Buemi teleurgesteld in zichzelf: "Ik verwachtte een betere startpositie"

Uitgegeven door Jordy Stuivenberg • 9 mei 2010 05:33

Sebastien Buemi kon tijdens de kwalificatie van de F1 GP in Spanje niet boven zichzelf uitstijgen. Teamgenoot Jaime Alguersuari liet hij net achter zich, maar Q2 was het eindstation van de snelle Zwitser. Hij was niet te spreken over het resultaat tijdens de Formule 1 kwalificatie.


“Ik verwachtte een betere startpositie”, begon Buemi. “We hadden meer uit de wagen kunne halen, maar kwamen veel verkeer tegen. Er zat niet veel verschil tussen mij en de jongens voor me.

“Ik ben niet tevreden met mijn prestaties. Toch moeten we ons focussen op morgen, want een lange en zware race wacht. Mijn eerste doel is om zonder kleerscheuren de streep te halen. Het is me dit jaar namelijk al te vaak gebeurd dat ik schade reed.”

 

Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS