Laatste nieuws
• Max Verstappen verkeert in bloedvorm: "We hebben veel motivatie in het team om..."• Lewis Hamilton voelde zich na de GP van Singapore onwel en dat is alweer de tweede keer in drie jaar!• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"• Max Verstappen verkeert in bloedvorm: "We hebben veel motivatie in het team om..."• Lewis Hamilton voelde zich na de GP van Singapore onwel en dat is alweer de tweede keer in drie jaar!• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"
Formule 1

BREAKING: Hulkenberg vervangt nog altijd positieve Vettel voor GP Saudi-Arabië

Door Frank Korsel25 maart 2022 · 08:00 uur1 min lezen

Het hing al eventjes in de lucht, maar Sebastian Vettel komt niet in actie tijdens de Grote Prijs van Saudi-Arabië. De Duitser kwam vorig weekend ook niet in actie op het Bahrain International Circuit vanwege een corona-besmetting. Hij heeft nog niet negatief getest en wordt daarom wederom vervangen door landgenoot Nico Hulkenberg.

De Duitser stapte vorig weekend voor het eerst in de AMR22 en liet na een jaar afwezigheid direct weer snelheid zien, al was die in de AMR22 vorig weekend ver te zoeken. Volgens het team ging hij goed om met de druk en het team is ervan overtuigd dat hij dit ook zal doen in Saudi-Arabië.

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×