Formule 1

Brawn komt met keiharde eis: "Er moet getest worden"

Uitgegeven door Jordy Stuivenberg • 3 juni 2010 14:58

Mercedes GP-teambaas Ross Brawn wil nog tijdens het huidige seizoen testen met de banden van de nieuwe leverancier. Een contract is nog niet getekend, maar verwacht wordt dat er snel een keuze gemaakt zal worden. Voor het ontwerpen van de nieuwe wagens voor 2011 is het belangrijk dat de teams weten hoe de banden reageren.



“Het maakt niet uit welke leverancier het wordt, er moet getest worden. Ik verwacht dan ook dat er aan het einde van de zomer of het begin van de winter wel wat georganiseerd zal worden. We moeten zorgen dat het mogelijk is om dat met onze huidige teamleden te doen. Het is te duur om opnieuw een testteam op te zetten”, zei Brawn.

Overigens verwacht Brawn niet dat de nieuwe banden veel verschillen van de huidige Bridgestones, de teams hebben namelijk duidelijk gemaakt wat ze willen: “De teams hebben zelf de technische specificaties aangeleverd van de band die wij willen. Dat betekent dat we verder kunnen met het ontwikkelen van de nieuwe wagens. Omdat we geen verdere informatie hebben, werken we nu nog op basis van de Bridgestones.”

 

Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS