Boullier geeft geheugenverlies Alonso toe, maar: "Het is allemaal niet zo..."
Eerder deze week kwam het Spaanse El Pais op de proppen met de scoop dat Fernando Alonso tijdens diens testcrash in Barcelona zijn geheugen tijdelijk zou hebben verloren. Zo erg zelfs dat de Spanjaard zou hebben gedacht dat hij een puber in een kart was, die graag F1 wilde racen. McLaren-teambaas Eric Boullier verwijst dat verhaal naar het rijk der fabelen, maar geeft wel toe aan Sky Sports dat Alonso tijdelijk zijn geheugen kwijt was.
“Maar het is allemaal niet zo dramatisch als in de media gezegd wordt,” beweert de Fransman. “Alles is inmiddels weer normaal.” Volgens Boullier heeft Alonso een gewone hersenschudding met de daarbij behorende bijverschijnselen.
“Maar het is allemaal niet zo dramatisch als in de media gezegd wordt,” beweert de Fransman. “Alles is inmiddels weer normaal.” Volgens Boullier heeft Alonso een gewone hersenschudding met de daarbij behorende bijverschijnselen.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Jeroen Scholte
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Sullige strategie Ferrari! Vasseur snapt kritiek en geeft uitleg: “We gaven het cadeau aan Russell”

Recordaantal van 325.000 bezoekers naar Dutch Grand Prix! En hoeveel bezoekers in totaal over 6 edities?

Kimi Antonelli waarschuwt voor enorme progressie McLaren: "We moeten blijven pushen"

George Russell staat achter pijnlijke teamorder: "Het was de juiste beslissing"
Meer nieuws
23-08
