Autodromo Enzo e Dino Ferrari ondergaat facelift
Het Autodromo Enzo e Dino Ferrari, beter bekend als Imola, kan in de toekomst mogelijk terugkeren op de F1-kalender. Het fameuze Italiaanse circuit organiseerde in 2006 voor het laatst een Formule 1-race. Door uitblijvende renovaties en een verhoogde onkostenvergoeding aan Bernie Ecclestone werd besloten de koningsklasse niet meer te laten racen. Sindsdien is het complex goed onder handen genomen. De pitstraat en paddock zijn onder toeziend oog van Formule 1-ontwerper Hermann Tilke volledig herbouwd.
Tot op heden had het circuit de beschikking over een 1T-licentie, waarbij de baan gebruikt mag worden voor Formule 1-tests. Een recente controle leverde een upgrade naar de 1-homologatie op waardoor in de toekomst weer Grands Prix gehouden mogen worden. "We zijn er trots op dat we ons doel bereikt hebben", zei circuitdirecteur Walter Sciacca. "Dit is een duidelijk teken dat we de goede kant op gaan. Met dit keurmerk zijn we in staat om in de toekomst weer een Formule 1 Grand Prix te organiseren. We leggen onszelf geen limiet op: als de economische omstandigheden goed zijn dan zijn we klaar om de uitdaging aan te gaan."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Charles Leclerc haalt uit naar Sergio Pérez over boordradio: "Rijdt hij nog voor Red Bull?"

Christian Horner reageert op geruchten: "Ik heb aanzienlijke financiële middelen achter me verzameld voor een mogelijke volgende stap"

OFFICIEEL: Na verlenging Max Verstappen, nu ook meerjarige deal Oracle Red Bull Racing en Laurent Mekies!

