Laatste nieuws
• Finn Aalbers ontwikkelt zich razendsnel; jongste rijder in het veld pakt eerste podium in GK4 Kart Series: “Echt tevreden!”• Franco Colapinto grijpt in na online aanvallen: "Het is tijd om dingen te veranderen"• Tresor Attempto Racing wil seizoen GT World Challenge Europe afsluiten met een hoogtepunt• Van Amersfoort Racing legt Mercedes-junior Rashid Al Dhaheri vast voor FIA Formule 3-seizoen 2027• Andrea Stella zet gesprekken met Lando Norris en Oscar Piastri voort na botsing in Singapore• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Bentley Rotthier pakt met clean sweep klinkende dagzege in GK4 Kart Series: "Dat heb ik nog nooit eerder gepresteerd"• Finn Aalbers ontwikkelt zich razendsnel; jongste rijder in het veld pakt eerste podium in GK4 Kart Series: “Echt tevreden!”• Franco Colapinto grijpt in na online aanvallen: "Het is tijd om dingen te veranderen"• Tresor Attempto Racing wil seizoen GT World Challenge Europe afsluiten met een hoogtepunt• Van Amersfoort Racing legt Mercedes-junior Rashid Al Dhaheri vast voor FIA Formule 3-seizoen 2027• Andrea Stella zet gesprekken met Lando Norris en Oscar Piastri voort na botsing in Singapore• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Bentley Rotthier pakt met clean sweep klinkende dagzege in GK4 Kart Series: "Dat heb ik nog nooit eerder gepresteerd"
Formule 1

Australische Grand Prix gaat in 2021 niet door, F1 wil vasthouden aan 23 races

Door Bart6 juli 2021 · 07:31 uur1 min lezen

De Grand Prix van Australië gaat ook in 2021 niet door. De race in Melbourne was al uitgesteld naar november, maar ook dat blijkt niet haalbaar. De maatregelen rondom het coronavirus zijn te streng om het hele circus in Australië te krijgen. Zo zijn de grenzen nog dicht en is er een quarantaineplicht. De Formule 1 zoekt naar een oplossing om dit jaar toch tot 23 race te komen.

De race in Melbourne stond in 2020 op het punt van beginnen op het moment dat de coronacrisis losbarstte. Dit jaar zou de race terugkeren op de kalender, maar in maart werd deze opnieuw uitgesteld. Nu is bekend dat ook in november niet geracet kan worden.

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×