Aston Martin Aramco Formula One Team heeft het moeilijk op de Red Bull Ring

Aston Martin gaat door een moeilijke periode. Het project van Adrian Newey is nog niet competitief om mee te strijden voor de WK-punten. Erger nog Aston Martin rijdt steevast achteraan. Ook in de GP van Oostenrijk konden Fernando Alonso en Lance Stroll geen potten breken.
"Het was een hete middag in Oostenrijk, waarin Fernando de race als achttiende wist te voltooien", zei Mike Krack. "We hebben ons gericht op het maximale uit de auto halen, in de wetenschap dat het moeilijk zou worden om te concurreren met de auto's voor ons."
"Lance en Fernando reden het grootste deel van de middag dicht bij elkaar en vormden lange tijd een treintje, totdat we Lance's auto in ronde 46 moesten binnenroepen vanwege een vermoedelijk probleem met het ERS-systeem."
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Charles Leclerc over Ferrari-gok in Maleisië: "Alles wat fout kon gaan, ging fout"

Fernando Alonso ziet grote stap bij de Aston Martin van Adrian Newey: "We waren sneller dan de Ferrari's"

Max Verstappen was erg verbaasd over Ferrari-gok op slicks bij start op Sepang


