"Altijd als ik met mensen spreek, komt de onvermijdelijke vraag: 'hoe gaat het met Michael Schumacher?'
Jean Todt is blij dat hij heeft kunnen samenwerken met Michael Schumacher in hun tijd bij Ferrari. Schumacher, die nog altijd vecht tegen de gevolgen van zijn verschrikkelijk ongeluk, werd deze week opgenomen in de Hall of Fame van de FIA.
“Altijd als ik met mensen spreek, komt de onvermijdelijke vraag ‘hoe gaat het met Michael Schumacher’. We missen Michael, hij vecht heel hard. Hij is een zeer bijzonder persoon en betekent veel voor me hij is een goede vriend.”
Gevraagd naar wat zijn meest bijzondere moment was met Schumacher zei Todt: “Suzuka 2000.” Het was de eerste keer dat Ferrari weer wereldkampioen werd, met dank aan Schumacher sinds Jody Scheckter in 1979. “Ik zei tegen Michael op het podium dat onze levens nooit meer hetzelfde zullen zijn. Dat was het meest bijzondere moment uit mijn carrière.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Sky Sports F1 - Martin Brundle onthult wat Christian Horner hem vertelde over Ferrari-geruchten

Liam Lawson onthult 'sleutel tot succes' voor Grand Prix van Bahrein in Maleisië

Arvid Lindblad geniet van Sepang en ziet kansen voor de race: "Ik vind dit circuit echt leuk"

