Formule 1

Alle levende F1-kampioenen aanwezig tijdens seizoensopener in Bahrein

Uitgegeven door Pieter Glas • 13 januari 2010 18:17

SAKHIR – Volgens de organisatie van de seizoensopener in Bahrein van het Formule 1 seizoen, zullen alle twintig nog levende F1-kampioenen aanwezig zijn bij de race. Deze bijzondere gebeurtenis op het Bahreinse GP circuit van Sakhir is georganiseerd ter ere van het zestig jarige bestaan van de Formule 1.

“Dit is een zeer speciale gebeurtenis, helemaal voor liefhebbers van F1 en degenen die de sport al jaren volgen,” aldus de manager van het circuit Martin Whitaker.

Onder de twintig kampioen zijn onder andere: Alain Prost, Nigel Mansell, Nelson Piquet Sr., Alan Jones, Mario Andretti, Emerson Fittipaldi, Jack Brabham en John Surtees. Daarnaast zullen ook veel van de kampioensauto’s te bekijken zijn. “Dit belooft iets zeer spectaculairs te worden”, besloot Whitaker.

 

Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS