Laatste nieuws
• UPDATE: Kwalificatie UITGESTELD! LIVE-TIMING GP van Singapore: kan Max Verstappen de goede reeks voortzetten? Volg de rondetijden LIVE• HIGH-LIGHTS F1 Sprint: Slechte start Verstappen, crash Russell en McLaren teamgenoten rijden elkaar uit de race• Oscar Piastri reageert op crash met Lando Norris: "Ik heb hem niet gezien bij de apex"• Lando Norris verdedigt inhaalpoging op teamgenoot Oscar Piastri: "Ik heb het recht om dat te doen"• George Russell baalt na crash tijdens sprintrace in Singapore: "Een heel domme fout"• Charles Leclerc houdt stand in Singapore, maar ziet Ferrari snelheid verliezen: "We hadden aan het einde niet de snelheid"• Lewis Hamilton ziet kansen voor Ferrari na tweede plaats in sprintrace: "Zodra de regen kwam, wist ik dat dit een mooie dag werd"• UPDATE: Kwalificatie UITGESTELD! LIVE-TIMING GP van Singapore: kan Max Verstappen de goede reeks voortzetten? Volg de rondetijden LIVE• HIGH-LIGHTS F1 Sprint: Slechte start Verstappen, crash Russell en McLaren teamgenoten rijden elkaar uit de race• Oscar Piastri reageert op crash met Lando Norris: "Ik heb hem niet gezien bij de apex"• Lando Norris verdedigt inhaalpoging op teamgenoot Oscar Piastri: "Ik heb het recht om dat te doen"• George Russell baalt na crash tijdens sprintrace in Singapore: "Een heel domme fout"• Charles Leclerc houdt stand in Singapore, maar ziet Ferrari snelheid verliezen: "We hadden aan het einde niet de snelheid"• Lewis Hamilton ziet kansen voor Ferrari na tweede plaats in sprintrace: "Zodra de regen kwam, wist ik dat dit een mooie dag werd"
Formule 1

Allard Kalff geniet weer van het racen! "Ik had ook geen illusie, maar ik heb gewoon leuk geracet en lol gehad"

Door Mitchell Koolen23 augustus 2019 · 13:23 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Singapore Airlines Singapore Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Allard Kalff was afgelopen weekend tijdens Gamma Racing Day op het TT-Circuit van Assen gastrijder in de Mazda MX5 Cup. De RTL GP presentator, F1-analyst en coureur liet zien dat hij het racen nog lang niet verleerd was. Met name in de kwalificatie maakte Kalff grote indruk. Terwijl hij de auto nog moest leren kennen, perste hij er in moeilijke omstandigheden een knappe tweede tijd uit. Goed voor een startplek op de eerste rij. In race 1 reed hij naar de topvijf, in de tweede race kwam hij als achtste over de finish. Geen podium, maar wel een supergoed gevoel voor de presentator van RTL GP Slipstream. "Ik heb enorm veel lol gehad", zei Kalff tegenover RaceXpress.nl.

"Ik heb alles meegemaakt waarvan je denkt dat je het mee kan maken. Ik ben geraakt, ben door de lucht gevlogen. Ik heb fouten gemaakt met schakelen, remmen en insturen. Ik heb leuke gevechten meegemaakt! Tja gewoon een leuke race gehad", blikte Kalff terug. "Het is wat het is, uiteindelijk eindig je op de plek waar je thuishoort. Ik had ook geen illusie op wat anders, maar ik heb gewoon leuk geracet en lol gehad. Het is gewoon een superleuke cup dat is een ding wat zeker is. Een geslaagd weekend."

M
Mitchell Koolen
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×