Allan McNish over de ontwikkelingen bij het Audi Revolut F1 Team

Audi Revolut F1 Team staat in de startblokken voor F1-race in de straten van Bakoe, terwijl het kampioenschap voor het laatste deel van het seizoen overzee gaat. De Grand Prix van Azerbeidzjan vormt het begin van een triple-header in Azië die de mentale en fysieke weerbaarheid van het team op de proef zal stellen. Maleisië en Singapore volgen in de twee daaropvolgende weekenden.
Na in Madrid opnieuw een punt aan het totaal te hebben toegevoegd – de vijfde keer in de laatste zes races dat het team in de top tien eindigde – richt Audi Revolut F1 Team zich erop de vooruitgang op de straten van Bakoe voort te zetten.
Allan McNish, Racing Director: “Madrid was opnieuw een bemoedigend weekend voor ons en ik was tevreden over de manier waarop het team opereerde. We hebben ons potentieel maximaal benut en dat extra punt was een mooie beloning voor die inspanningen. Nu moeten we die lijn voortzetten.”
“Bakoe is de eerste van drie races op rij, dus het worden drukke weken voor iedereen – niet in de laatste plaats omdat het drie fysiek zware races zijn voor zowel de coureurs als de crew. Onze focus ligt op het goed uitvoeren van ons werk, onszelf blijven verbeteren en ons in de best mogelijke positie brengen om mee te strijden om meer punten.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Red Bull bedankt Liam Lawson na terugkeer Isack Hadjar, Yuki Tsunoda weer langs de zijlijn

Laurent Mekies geeft tekst en uitleg voor keuze LINE-UP 2027 Red Bull Racing: "Hij wilde altijd leren en verbeteren"

Meerjarig contract Formula 1 en LIQUI MOLY: "Ongeëvenaarde wereldwijde aantrekkingskracht van de Formule 1"




