Alfa Romeo gaat de dertig seconden straf aanvechten: "Ik denk dat we bewijs genoeg hebben..."
Na de Grand Prix van Duitsland kreeg het Alfa Romeo F1-team een straf van dertig seconden. De beide coureurs zouden teveel hulp vanuit het team hebben gekregen bij het besturen van de auto. Dit zorgde er voor dat zowel Kimi Räikkönen en Antonio Giovinazzi buiten de punten vielen. Maar Frédéric Vasseur vindt de beslissing niet terecht en heeft laten weten dat ze het zullen aanvechten.
“We respecteren het werk van de FIA en de Stewards, maar we vechten deze beslissing toch aan”, vertelde Frédéric Vasseur na de race. “Ik denk dat we bewijs genoeg hebben om de beslissing terug te draaien. Dus we zullen zo snel mogelijk contact opnemen met de FIA.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Formule 1: "Ik ben op de rechte stukken een beetje een 'sitting duck'!"

Fred Vasseur helemaal klaar met Horner-geruchten: "Iedere keer komen we hier weer op terug"

Isack Hadjar baalt na sterke rentree: ‘Met drie races in de benen had ik tweede gestaan’

