Alex Wurz als test coureur naar Williams F1
Het Formule 1 renstal Williams heeft bevestigd dat Alex Wurz hij de test en reserve coureur zal zijn het komende seizoen. Alex zal hierdoor de coureurs Mark Webber en Nico Rosberg ondersteunen tijdens de test werkzaamheden en zal elke Grand Prix paraat staan om in te vallen mocht Mark of Nico niet kunnen rijden. Wurz zal ook op de vrijdagen voor het team in actie komen en zal tijdens die dagen werken aan de set-up van de FW28.
Alex brengt ervaring van drie race seizoenen voor Benetton en vijf jaar test werkzaamheden bij McLaren met zich mee. "Ik ben blij met de komst van Alex. Iedereen bij Williams gelooft in een versterking, zowel op de vrijdagen als ons algemeen test programma," vertelt teambaas Frank Williams.
"Sinds dat ik Frank Williams ontmoette tijdens een internationaal Toerwagenkampioenschap in 1996, wilde ik al voor zijn team rijden en ik ben blij dat die kans nu gekomen is," vertelt Alex Wurz enthousiast. "Ik zit vol energie en ik kijk er naar uit om aanstaand seizoen het team van Williams te versterken en ik geloof in goede resultaten. Testen op de vrijdagen is iets waar ik bekend mee ben en ik zal dan ook al mijn ervaring in de strijd gooien. Ik kan niet wachten."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Audi Revolut F1 Team onthult visie voor nieuwe thuisbasis in Hinwil, Zwitserland

Max Verstappen legt onconventionele Red Bull-keuze in Maleisië uit

Lance Stroll onthult waar Aston Martin snelheid verliest: "Dat is echt onze zwakke plek"

