Alex Albon - Williams F1: "Meer leren over hoe onze auto presteert met de gewijzigde karakteristieken"
Uitgegeven door HJ van Keulen • 21 maart 2024 22:40
Williams F1 maakt zich op voor de GP van Australië. Coureurs van dienst Alex Albon en Logan Sargeant hopen op goede resultaten met de FW46 op Albert Park in Melbourne.

Alex Albon: "Ik vind het geweldig om terug te zijn in Melbourne; er hangt altijd een geweldige sfeer in de stad en de fans zijn erg gepassioneerd over racen. Ik kijk ernaar uit om weer in de auto te stappen en te testen hoe de FW46 het doet op Albert Park. Melbourne is altijd een goed circuit voor ons geweest, dus ik ben benieuwd of het nog steeds een sterk punt is. Hopelijk kunnen we het dit jaar goed doen en leren we meer over hoe onze auto presteert met de gewijzigde karakteristieken. Het is een van de beste en leukste circuits waar we naartoe gaan en de fans zorgen altijd voor een goede show, dus ik ben erg enthousiast."

Logan Sargeant: "Ik kan niet wachten om dit weekend weer te racen in Melbourne. De fans zorgen voor zo'n geweldige sfeer die deze race speciaal maakt. Mijn plan is om op vrijdag een goed ritme te vinden en daar het hele weekend op voort te bouwen. We weten dat er maar weinig verschil is tussen het middenveld, maar als team proberen we dat extra beetje te vinden om door te stoten."




