Alex Albon tempert verwachtingen voor Hongarije: "Circuit ligt onze auto niet zo goed"

Alex Albon denkt dat het lastig wordt om in Hongarije in de punten te rijden. De Thaise Brit reed de laatste drie races in zijn Williams achtereenvolgens naar een zevende, elfde en achtste plaats. Een herhaling van zetten verwacht Albon niet, omdat de Hungaroring niet op het lijf van zijn bolide is geschreven.
Op de circuits van Canada, Oostenrijk en Silverstone kon Albon goed gebruik maken van zijn snelheid op het rechte stuk. In Hongarije wordt met meer downforce gereden. "Het is een geweldig circuit en iedereen houdt ervan om over de Hungaroring te rijden. Het heeft een geweldige flow. We komen dan wel van drie sterke weekenden op rij, maar deze week moeten we de verwachtingen wat temperen. Dit is een circuit dat niet zo goed bij onze auto past."
"Ondanks dat zijn we benieuwd hoe de upgrades op een circuit met veel downforce acteren. De laatste drie circuits waren geen circuits waar met veel downforce gereden worden."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Na uitstel wegens hevige regen, gaat race van start! Kan Max Verstappen net als in 2017 weer winnen in Sepang? Volg de tijden van de GP LIVE!

UPDATE: Start F1 Sepang uitgesteld door hoosbui

Sky Sports F1 - Asfalt speelt Mercedes parten: "Het lijkt ons veel harder te raken dan anderen"


