Alain Prost verafschuwt Netflix documentaire Ayrton Senna: "Ik was de 'bad guy' en Senna de 'good guy'! Ik haat de film"
Viervoudig-wereldkampioen Alain Prost laat weten dat hij een hekel heeft aan de Netflix documentaire over Ayrton Senna. De Fransman is een van de hoofdrolspelers in de docu uit 2010 die erg goed ontvangen is. Prost laat echter weten aan Auto Motor und Sport dat hij erg boos is over hoe ze het verhaal hebben gebracht.
"Ik haat de Senna film. Werkelijk waar ik haat het echt. Ze hadden er iets geweldigs van kunnen maken maar hebben het verhaal onjuist verteld. Het is echt jammer dat na vele uren aan interviews met diverse mensen die er toentertijd bij waren, dit het resultaat is geworden. Ik werd als de 'bad guy' neergezet en Senna als de 'good guy'. Ik had al lang voor zijn dood een goede verstandhouding met hem en we hadden zelfs nadat ik was gestopt met F1 nog 2 tot 3 keer per week contact met elkaar," aldus Prost.
Lees ook:
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Formule 2 maakt kalender voor 2027 bekend met twee nieuwe races

Verstappen reed al Formule 1 en was toch zenuwachtig voor zijn rijexamen

Geen straf voor Alex Albon na incident met Oscar Piastri


