Alain Prost: "Het wegvallen van Jules doet me enorm veel pijn"
De Formule 1-wereld rouwt om het overlijden van Jules Bianchi. Vooral in Frankrijk, het geboorteland van Jules, is de klap hard aangekomen. De beste coureur die het land ooit gekend heeft, Alain Prost, is dan ook diep bedroefd.
"Als rijder denk ik dat Jules het zeker had kunnen maken bij een topteam, hij had natuurlijk de goede band met Ferrari. Hij was ongelofelijk competitief. Een paar dagen voor zijn ongeluk fietste ik met hem. Hij moest en zou van me winnen. We gaan hem missen."
Dat zei Prost in gesprek met i-téle: "Het is een zware emotie die allemaal op ons drukt, ik ben diep bedroefd voor zijn familie en naasten. Het nieuws verrast ons niet, maar desondanks doet het enorm veel pijn. Ik heb een zoon die 25 is .... Ik denk dat iedereen wel snapt dat je zoiets nooit wilt meemaken."
"Als rijder denk ik dat Jules het zeker had kunnen maken bij een topteam, hij had natuurlijk de goede band met Ferrari. Hij was ongelofelijk competitief. Een paar dagen voor zijn ongeluk fietste ik met hem. Hij moest en zou van me winnen. We gaan hem missen."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
R
Robertjan Vos van Zalingen
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!

Red Bull-talent Tsolov flirt met F1-zitje; Bulgaar krijgt eerste F1-test bij Racing Bulls

Charles Leclerc vertrouwt op Fred Vasseur na kritiek van Toto Wolff
Meer nieuws
17-08
