Advies van de grote baas: "Sebastian Vettel moet niet naar Ferrari gaan"
Als het aan Formule 1-baas Bernie Ecclestone ligt, stapt Sebastian Vettel de komende jaren niet over naar Ferrari. De viervoudig wereldkampioen wordt regelmatig genoemd bij de Scuderia maar tot op heden is het niet tot een deal gekomen. Mogelijk begint een samenwerking na 2015, wanneer het huidige contract van Fernando Alonso is afgelopen.
“Hij is nog jong dus hij blijft zeker niet voor de rest van zijn leven bij Red Bull”, oordeelde Ecclestone tegenover Gazzetta dello Sport. “Het probleem is dat alle rijders hun carrière willen afsluiten bij Ferrari en dat is geen goede zaak. Naar mijn mening moet Vettel naar een team dat hem onvoorwaardelijk helpt nog meer wereldtitels te winnen.”
De uitgesproken Brit erkende teleurgesteld te zijn in Ferrari, aangezien hij verwacht had dat Alonso in 2013 de titel zou pakken: “Ik ben echt 'pissed off' over wat er gebeurd is, want ik geloofde er heilig in dat Ferrari de titel zou winnen. Ik kan niet uitleggen waarom zij niet competitief waren. Alonso reed goed maar had zelf problemen.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Carlos Sainz kijkt terug op zwaarste periode uit zijn F1-carrière: "Ik had het nooit verwacht"

Max Verstappen: upgrade van Mercedes maakt winnen nog lastiger

FOTO'S: Mercedes pakt uit met speciale LIVERY en een groot updatepakket voor de W17! Toto Wolff legt uit!



