Adrian Newey geeft toe: "We hebben geen goed chassis! We zullen niet zo’n kans krijgen als in 2016”
Red Bull met Daniel Ricciardo en Max Verstappen moet niet een boost voor het team verwachten in Monaco, waar minder vermogen van de motoren nodig is, zoals het vorig jaar kreeg. Het team moet de zaken op orde krijgen voordat de Formule 1 in september in het stratencircuit van Singapore gaat racen, zegt Red Bull’s topengineer Adrian Newey.
Afgelopen jaar pakte Daniel Ricciardo voor Red Bull pole en leek op weg naar de zege, totdat een foute pitstop hem terug wierp naar plek twee. Newey is bang dat Red Bull pas weer op het volgende, lagesnelheid circuit, dat van Singapore in september een kans krijgt om voor de zege te strijden.
“Afgelopen jaar hadden we een goed chassis”, zei Newey tegen Autosport.com. “In Monaco, dat minder van de motor afhankelijk is, waren we in staat om er bovenuit te steken. Dit jaar hebben we geen goed chassis. Dus het zal niet zo’n kans worden als vorig jaar. Ik denk dat we onze zaken op orde moeten krijgen tussen nu en Singapore en dat als onze nieuwe kans moeten zien.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Charles Leclerc over Ferrari-gok in Maleisië: "Alles wat fout kon gaan, ging fout"

Fernando Alonso ziet grote stap bij de Aston Martin van Adrian Newey: "We waren sneller dan de Ferrari's"

Max Verstappen was erg verbaasd over Ferrari-gok op slicks bij start op Sepang



