VIDEO: Teamgenoot Nicky Catsburg crasht in Le Mans met nog vijf minuten op de klok

Corvette Racing kende een ongelukkig eerste vrije training van de 24 U van Le Mans. Nico Varrone, teamgenoot van Nicky Catsburg, ging met nog vijf minuten te gaan de muur in bij Tetre Rouge. Varrone name te veel curbstone mee aan de binnenkant van de bocht, waardoor hij de controle over de Amerikaanse krachtpatser kwijtraakte.
Foto: FIA WEC
Het betekende dat Nicky Catsburg door reparaties aan de auto pas na 35 minuten in de kwalificatie om de hyperpole de baan op kon. Het deerde de Nederlander niet, want hij zette een mooie derde tijd neer en plaatste zich daarmee bij de beste acht voor de kwalificatie om de hyperpole.
Zie in onderstaande video de crash van Varrone.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Regen zet Fuji op z’n kop: Alpine pakt eerste FIA WEC-pole, kwalificatie valt volledig in het water + UITSLAG

De Fuji Speedway is klaar voor de zesde manche van het FIA WEC 2026

Alpine is terug op succesvolle bodem: "Ongelooflijk emotioneel moment"





