VIDEO: ACO en FIA kijken vooruit; Wordt Endurance racen spannender dan ooit?
Het World Endurance Championship is inmiddels afgelopen. Bij zowel de prototypes als de GT’s waren het voormalig F1-coureurs die de titel voor hun team binnen wisten te halen. Zo pakte Allan McNish met Tom Kristensen en Loïc Duval de titel bij de coureurs en constructeurs voor Audi. Bij Ferrari was het Giancarlo Fisichella die de basis legde voor de rijderstitel van Gianmaria Bruni en de constructeurstitel wist binnen te halen.
Het team lijkt het groots aan te pakken komend seizoen. De ACO en FIA kijken dus al vooruit naar het aankomende seizoen en het lijkt er op dat het nog spannender gaat worden.
De ACO en FIA kijken echter vooruit naar 2014. Porsche gaat aankomend seizoen het gevecht aan met Audi en Toyota. Tegelijkertijd handhaaft het Duitse merk haar fabrieksteam bij de LMGTE Pro, maar gaat de Porsche 911 RSR GT3 ook aan klanten verkopen. Daarmee gaat het merk uit Weissach het gevecht ook weer met Aston Martin en Ferrari aan.
Het team lijkt het groots aan te pakken komend seizoen. De ACO en FIA kijken dus al vooruit naar het aankomende seizoen en het lijkt er op dat het nog spannender gaat worden.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Autosport

Koenigsegg blaast vergeten GT1-droom nieuw leven in met CCGT1, hypercar voor straat én circuits wereldwijd

Annulering races in Qatar en Bahrein: FIA bevestigt Barcelona en Monza voor de laatste twee races!

Ford Racing's WEC Hypercar-motor komt tot leven, baandebuut volgende maand gepland

BMW M Team WRT wint in São Paulo met de #15 BMW M Hybrid V8 van Dries Vanthoor, Kevin Magnussen en Raffaele Marciello
Meer nieuws
14-07




