Porsche: Fernando Alonso in 2018 niet bij ons voor 24 uur van Le Mans

Fernando Alonso zal volgend jaar waarschijnlijk niet met Porsche deelnemen aan de 24 uur van Le Mans. Dat zegt LMP1-teambaas van het Duitse automerk Andreas Seidl. Het twee-auto programma is al vol.
Een overeenkomst voor Fernando Alonso om op de 24 uur van Le Mans te rijden voor Porsche is momenteel niet aan de orde, ondanks verscheidene berichten in de Spaanse pers.
Tweevoudig wereldkampioen Alonso schudde de motorsportwereld vorige maand op door zijn inschrijving voor de Indianapolis 500 van eind deze maand als onderdeel van zijn ambitie om de Triple Crown in de autosport te winnen.
De Triple Crown bestaat uit de Grand Prix van Monaco (die Alonso twee keer heeft gewonnen), de Indy 500 en de 24 uur van Le Mans. Voor wat betreft die laatste race heeft de Spanjaard al een aantal jaren interesse getoond in deelname.
In een bericht in de Spaanse pers van vorige maand beweerde Alonso dat hij in overleg was met Porsche over deelname voor het merk in 2018, maar dit is nu tegengesproken door Seidl.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Alex Quinn maakt promotie naar de Peugeot 9X8: "Een droom die uitkomt”

OFFICIEEL: Mike Conway, teamgenoot Nyck de Vries, stopt aan het einde van het seizoen bij Toyota

FOTO'S: BMW gaat met iconische BASF-livery naar de 6 uur van Barcelona





