Nick Heidfeld wil 24 uur lang pushen: "Ik hou niet van brandstof besparen"

Voor oud-F1-coureur Nick Heidfeld wordt het alweer zijn tweede Le Mans voor het team van REBELLION Racing. Met Nicolas Prost en Neel Jani zal hij proberen de vierde plaats van vorig jaar te verdedigen en wederom de best geklasseerde privéauto van het veld te worden.
Inmiddels heeft het team drie liter ruimte extra gekregen voor brandstof, maar het is nog maar de vraag of dat het probleem van de oud-Formule 1-coureur oplost. Hij zegt daar zelf over: “Op dit moment weten we niet of het genoeg is om meer te pushen of dat we dezelfde strategie als vorig jaar moeten volgen.”
Zelf verwacht de Duitser dat het een pittige opgave wordt: “Dit jaar zal het moeilijk worden om een goed resultaat als vorig jaar te halen. We doen ons best. Duidelijk is het dat het eerste doel is om de race wederom te finishen.” Hij vervolgt wat betreft vorig jaar: “Destijds was tijdens de race een van de belangrijkste zaken om brandstof te besparen. Het was belangrijk om daaraan te denken. Ik hou niet van brandstof besparen: ik wil voluit gaan! Dus ik weet dat ik dat moet verbeteren.”
Inmiddels heeft het team drie liter ruimte extra gekregen voor brandstof, maar het is nog maar de vraag of dat het probleem van de oud-Formule 1-coureur oplost. Hij zegt daar zelf over: “Op dit moment weten we niet of het genoeg is om meer te pushen of dat we dezelfde strategie als vorig jaar moeten volgen.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Autosport

Koenigsegg blaast vergeten GT1-droom nieuw leven in met CCGT1, hypercar voor straat én circuits wereldwijd

Annulering races in Qatar en Bahrein: FIA bevestigt Barcelona en Monza voor de laatste twee races!

Ford Racing's WEC Hypercar-motor komt tot leven, baandebuut volgende maand gepland

BMW M Team WRT wint in São Paulo met de #15 BMW M Hybrid V8 van Dries Vanthoor, Kevin Magnussen en Raffaele Marciello
Meer nieuws
14-07




