Mike Conway krijgt tweede race bij Toyota en misschien nog meer...
Mike Conway is op weg om zijn tweede race voor Toyota te gaan rijden in het World Endurance Championship. De test- en reservecoureur van het team neemt de plaats in van Kazuki Nakajima. De Japanner heeft verplichtingen in zijn thuisland, waardoor Mike Conway plaats neemt naast ex-F1-piloot Alex Wurz en Stephane Sarrazin.
Nicolas Lapierre die de race in Fuji mistte vanwege privé-omstandigheden staat op de inschrijvingslijst voor de race in Shanghai en Bahrein. De Fransman is echter nog niet bevestigd door Toyota zelf.
Pascal Vasselon, technisch directeur bij Toyota, laat tegenover Sportscar365 weten: “Dit is al lang geleden besloten, om hem twee races te geven. Hij reed een goed weekend in Cota.” Het nieuws lijkt nog beter te worden voor de Brit, omdat hij ook in de race is voor een stoeltje in 2015, omdat tenminste een van de coureurs lijkt te vertrekken bij het Japanse team.
Nicolas Lapierre die de race in Fuji mistte vanwege privé-omstandigheden staat op de inschrijvingslijst voor de race in Shanghai en Bahrein. De Fransman is echter nog niet bevestigd door Toyota zelf.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Autosport

Koenigsegg blaast vergeten GT1-droom nieuw leven in met CCGT1, hypercar voor straat én circuits wereldwijd

Annulering races in Qatar en Bahrein: FIA bevestigt Barcelona en Monza voor de laatste twee races!

Ford Racing's WEC Hypercar-motor komt tot leven, baandebuut volgende maand gepland

BMW M Team WRT wint in São Paulo met de #15 BMW M Hybrid V8 van Dries Vanthoor, Kevin Magnussen en Raffaele Marciello
Meer nieuws
14-07




