Komst Peugeot naar de Hypercar klasse: "Wie is daar nou niet blij mee? Er is een duidelijke toekomst ..."

Peugeot komt in 2022/23 met een hypercar naar het FIA World Endurance Championship. Volgens de directeur van het kampioenschap, Gerard Neveu, laat de komst van de autofabrikant zien dat er een toekomst is voor deze nieuwe klasse.
“Het stelt natuurlijk erg tevreden”, zegt Neveu tegen Sportscar365, als hem gevraagd wordt naar de terugkeer van Peugeot. “Wie is er nou niet blij mee? Het is een goede indicatie als je het aantal positieve reacties op de sociale media ziet. Dat straalde veel positiviteit en kracht uit. Ik was niet verrast over de reacties, het betekent dat Peugeot een mooi souvenir heeft achter gelaten.”
“Ik denk dat het erg goed nieuws is voor het sportscar racen. Dit is de bevestiging dat er een duidelijke toekomst is voor het hypercar platform en we moeten dat verder blijven ontwikkelen. Dit is positief nieuws en we pakken dat op. Er zijn nu een paar fabrikanten die serieus naar deze categorie kijken en het blijft een feit dat er weer eentje zijn deelname definitief heeft bevestigd. Dat helpt beslist om anderen nog te laten volgen.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Alex Quinn maakt promotie naar de Peugeot 9X8: "Een droom die uitkomt”

OFFICIEEL: Mike Conway, teamgenoot Nyck de Vries, stopt aan het einde van het seizoen bij Toyota

FOTO'S: BMW gaat met iconische BASF-livery naar de 6 uur van Barcelona





