FOTO'S: Racing Team Nederland vermaakt publiek in de duinen

ZANDVOORT - Max Verstappen reed zaterdag en zondag zijn demo-run tijdens de Jumbo Racedagen in de RBR7 maar bij Racing Team Nederland konden ze er ook wat van. Frits van Eerd, Nyck de Vries, Giedo van der Garde, Jan Lammers en Job van Uitert reden een aantal ronden met hun geel zwarte LMP2 en LMP3 bolides tot groot genoegen van het publiek.
Recentelijk presenteerde RTN in Veghel de nieuwe livery voor de 24U van Le Mans (VIDEO). Nu kon het grote publiek kennis maken met deze mooie tak van autosport.




Kuala Lumpur-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
M
Mitchell Koolen
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Autosport

WEC krijgt tien jaar extra: FIA en ACO zetten koers naar een nieuw gouden endurance-tijdperk

Nyck de Vries verliest leiding in WEC-kampioenschap na moeizame race in Fuji

Regen zet Fuji op z’n kop: Alpine pakt eerste FIA WEC-pole, kwalificatie valt volledig in het water + UITSLAG

De Fuji Speedway is klaar voor de zesde manche van het FIA WEC 2026
Meer nieuws
24-09



