Laatste nieuws
• Max Verstappen knokt zich van P24 naar P9 tijdens GTWC-finale in Portimão, GetSpeed Mercedes pakt de overwinning + UITSLAG• Sergio Pérez over steun van Mexicaanse fans ondanks moeilijke start bij Cadillac• Johnny Herbert ziet Verstappen als onmisbare ster van de Formule 1: "Hij doet miljoenen mensen over de hele wereld nog steeds versteld staan”• Kijk Max Verstappen LIVE en GRATIS! LIVESTREAM GT World Challenge Portimão - Race• Christian Horner blikt terug op Liam Lawson-promotie: "Hij had nooit gepromoveerd mogen worden"• Arthur Leclerc kijkt uit naar duel met Max Verstappen: "Hij is zo’n legende in de Formule 1!"• LIVE ONBOARD: Jump in the car en race LIVE mee met Max Verstappen tijdens de GT World Challenge race in Portimão!• Max Verstappen knokt zich van P24 naar P9 tijdens GTWC-finale in Portimão, GetSpeed Mercedes pakt de overwinning + UITSLAG• Sergio Pérez over steun van Mexicaanse fans ondanks moeilijke start bij Cadillac• Johnny Herbert ziet Verstappen als onmisbare ster van de Formule 1: "Hij doet miljoenen mensen over de hele wereld nog steeds versteld staan”• Kijk Max Verstappen LIVE en GRATIS! LIVESTREAM GT World Challenge Portimão - Race• Christian Horner blikt terug op Liam Lawson-promotie: "Hij had nooit gepromoveerd mogen worden"• Arthur Leclerc kijkt uit naar duel met Max Verstappen: "Hij is zo’n legende in de Formule 1!"• LIVE ONBOARD: Jump in the car en race LIVE mee met Max Verstappen tijdens de GT World Challenge race in Portimão!
FOTO'S

FOTO's: In vol ornaat: Het nieuwe Rebellion R-One LMP1-wapen

Door Wim Boekel2 mei 2014 · 07:01 uur1 min lezen
FOTO's: In vol ornaat: Het nieuwe Rebellion R-One LMP1-wapen

De Zwitsers/Britse combinatie die het Rebellion LMP1-team vormt, heeft er keihard voor gewerkt maar nu is het dan toch zo ver: de nieuwe Rebellion R-One is een feit. Getooid in de kleuren van Zwitserland en met subtiele sponsoring van het Zwitserse horlogemerk Rebellion, ziet deze LMP1 er gelikt uit.

Met nog maar enkele dagen te gaan voor de eerste race van de twee R-one bolides, de 6 uren van Spa-Francorchamps, focust het team zich volledig op het verder testen en ontwikkelen onder racecondities. Gelukkig hebben de nieuwe R-one chassis' ondertussen al wel de nodige testkilometers kunnen maken op het Franse circuit van Paul Ricard.

Bart Hayden, team manager: "Alleen al om met twee hagelnieuwe auto's aan de start van deze race op Spa te verschijnen, is een enorme uitdaging voor het team. Iedereen binnen het team heeft werkelijk alles gegeven om de beide auto's op tijd klaar te krijgen. Ik ben dan ook ontzettend trots op de volhardende werk ethiek en het professionalisme van iedereen die bij dit project is betrokken. Onze verwachtingen voor de race zijn bescheiden. We verwachten dat we met de nodige kinderziektes te maken gaan krijgen maar we vonden dat we op Spa aanwezig moesten zijn om ons zo goed als mogelijk te kunnen voorbereiden op Le Mans. We beginnen aan een nieuw hoofdstuk voor het team en we hopen dat het een mooie voortzetting is voor het tot nu toe al fantastische verhaal wat de geschiedenis van Rebellion Racing vormt."

Tekst door Remco van Stroe

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over Autosport→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×