Laatste nieuws
• Ties en Timo Hermus blikken terug op gave week in Valencia en hebben nu de focus op laatste twee races NXT• Sterk seizoen voor Dani Boers en fraai podium in Mariembourg: "Blij met hoe het dit jaar als rookie gaat"• Lewis Hamilton miste podium door strategische misrekening en communicatiefout Ferrari• MotoGP: De spanning is om te snijden! Marco Bezzecchi wint in Mandalika, terwijl Jorge Martin leiding terugpakt van Marc Márquez• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ties en Timo Hermus blikken terug op gave week in Valencia en hebben nu de focus op laatste twee races NXT• Sterk seizoen voor Dani Boers en fraai podium in Mariembourg: "Blij met hoe het dit jaar als rookie gaat"• Lewis Hamilton miste podium door strategische misrekening en communicatiefout Ferrari• MotoGP: De spanning is om te snijden! Marco Bezzecchi wint in Mandalika, terwijl Jorge Martin leiding terugpakt van Marc Márquez• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"
Nieuws

Fernando Alonso: "Het is duidelijk dat het met veel meer auto’s op de baan een stuk zwaarder is"

Door Wim Boekel15 maart 2019 · 02:45 uur1 min lezen
Fernando Alonso: "Het is duidelijk dat het met veel meer auto’s op de baan een stuk zwaarder is"

Dit weekend rijdt het FIA World Endurance Championship in Sebring. Na overwinningen in Le Mans en Daytona kan Fernando Alonso wederom een lange afstandsrace op een klassiek circuit op zijn naam zetten. Toyota is de grote kanshebber zo bewees Kazuki Nakajima al in de vrije trainingen. Teamgenoot Fernando Alonso heeft de F1 (voorlopig) gelaten voor wat het is en maakt zich op voor de race in Sebring.

“Het is duidelijk dat het met veel meer auto’s op de baan een stuk zwaarder is dan tijdens onze test en daarbovenop waren de baancondities anders. Dus werkten we aan het fine-tunen van de set-up”, zei Alonso in Sebring, waar hij overigens nog een foutje maakte met een spin. “Het was een positieve dag zonder problemen. Ik ben daar blij mee. Laten we zien hoe het verder gaat wanneer de echte actie begint.”

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over Autosport→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×