Wie stopt ART Grand Prix? Entrylist GP2 teams 2010 bekend
Nadat eerder deze week de nieuwe kalender voor de GP2 Main Series onthuld werd, is nu de entry-list van deelnemende teams bekend. De GP2 is het laatste stapje naar de F1 en de races wordt verreden in het voorprogramma van de Formule 1 Grands Prix. Er hebben zich twaalf teams ingeschreven.
Wie kan het heersende ART Grand Prix stoppen? Veel wordt dit jaar verwacht van Barwa Addax Team, waar de Nederlander Giedo van der Garde actief zal zijn.
Het kampioenschap zal in 2010 van start gaan op 8 en 9 mei in Barcelona, en eindigt op het Yas Marina Circuit van Abu Dhabi, 13 en 14 november.
ART Grand Prix FRA
Barwa Addax Team ESP
Super Nova Racing GBR
Racing Engineering ESP
iSport International GBR
DAMS FRA
Rapax ITA
ArdenInternational NED
Ocean Racing Technology POR
Scuderia Coloni ITA
Trident Racing ITA
DPR GBR
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."

Toto Wolff wijst naar Max Verstappen: "Bij het aansnijden van zijn ronde is hij door Max gedupeerd"





