Laatste nieuws
• FIM Sidecar World Championship - Kan Päivärinta in Oschersleben zijn zesde wereldtitel behalen?• Kartbelofte Lorenz De Cock wint laatste ronde IAME Series Benelux met clean sweep in Mariembourg! "Mooi afscheid junior-klasse"• Livestream Kwalificatie Heats: Tillotson T4 Nations Cup 2026 op het Lucas Guerrero International Kart Circuit• LIVE-TIMING Grand Prix van Bahrein: pakt Max Verstappen de polepositie? Volg de rondetijden LIVE• Collega Formule 1-teambazen steunen Fred Vasseur na onrustige week bij Ferrari: "Hij is de juiste persoon"• Ondanks grote Mercedes-update in Maleisië toch angstig voor Max: "Op dit moment ziet Verstappen er erg snel uit"• Teambazen onder de indruk van GP in Maleisië: "Bij aankomst stond er Welcome to Bahrain"• FIM Sidecar World Championship - Kan Päivärinta in Oschersleben zijn zesde wereldtitel behalen?• Kartbelofte Lorenz De Cock wint laatste ronde IAME Series Benelux met clean sweep in Mariembourg! "Mooi afscheid junior-klasse"• Livestream Kwalificatie Heats: Tillotson T4 Nations Cup 2026 op het Lucas Guerrero International Kart Circuit• LIVE-TIMING Grand Prix van Bahrein: pakt Max Verstappen de polepositie? Volg de rondetijden LIVE• Collega Formule 1-teambazen steunen Fred Vasseur na onrustige week bij Ferrari: "Hij is de juiste persoon"• Ondanks grote Mercedes-update in Maleisië toch angstig voor Max: "Op dit moment ziet Verstappen er erg snel uit"• Teambazen onder de indruk van GP in Maleisië: "Bij aankomst stond er Welcome to Bahrain"
Autosport Internationaal Singleseaters • FIA Formule 2

Rivaliteit en sneren uitdelen: "Ik hoef er geen mensen van af te duwen om te winnen"

Door Edwin Schimmel28 augustus 2014 · 13:14 uur1 min lezen

GP2-titelkandidaat en Williams F1-testcoureur Felipe Nasr heeft de strijd om het kampioenschap met met name Jolyon Palmer verder op scherp gezet door na zijn racewinst op zondag te zeggen dat hij blij was de race te hebben gewonnen zonder mensen van de baan te duwen. Tijdens de race op de Hungaroring was de spanning op het podium duidelijk voelbaar nadat beide titelkandidaten met elkaar in aanraking waren gekomen tijdens beide races. Beide beschuldigde elkaar nadien van gevaarlijk rijden, terwijl Palmer de klachten van Nasr over zijn rijstijl afdeed als huilen.

Nasr haalde Palmer afgelopen weekend tijdens de races op het F1-circuit van Spa Francorchamps tot twee maal toe in en bracht zijn achterstand op de Brit met een vierde plaats en winst op zondag terug naar 32 punten. Palmer eindigde beide races op respectievelijk de zesde en derde plaats.

"Het was een goede show en het is mogelijk om eerlijk te racen", zei Nasr na afloop. "Dat is wat ik doe. Ik ben hier om mijn kwaliteiten te tonen en ik denk dat mensen dat zien. Ik hoef geen mensen van de baan te duwen om racen te winnen. Het is goed dat te tonen."

E
Edwin Schimmel
Redactie RaceXpress
Meer over Autosport→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×