Michel Perridon, Trust: "Kansen creëren voor jonge autosporttalenten"
Uitgegeven door Bas Kaligis • 7 januari 2008 09:00
BANBURY - Michel Perridon verbindt zich voor drie jaar als hoofdsponsor aan de GP2-equipe van Arden International, dat onder leiding staat van RedBull Racing F1-baas Christian Horner. Het team zal uitkomen onder de naam Trust Team Arden en deelnemen aan de GP2 European Series en GP2 Asia Series. Trust is enorm actief als sponsor in de autosport. Om wereldwijd bekendheid te vergaren, sponsorde Trust onder meer Jos Verstappen, Christijan Albers, ChampCar-coureur Robert Doornbos, Minardi F1 en Spyker F1.

Momenteel steunt Trust Renger van der Zande door middel van het 'Trust young talent program'. Een getalenteerde coureur, die komend seizoen uitkomt in de F3 EuroSeries en mogelijk de GP2 ‘racedriver’ in 2009 wordt. Van der Zande testte vorig seizoen al in de GP2 en meldde RaceXpress.com de mogelijke samenwerking tussen Trust en Arden.
Michel Perridon is in zijn nopjes met de deal met het gerenommeerde Arden International: “We vinden het een eer om partner te zijn van Arden International Motorsport. We hebben de GP2 altijd gevolgd. Het is een competitieve en hoogstaande klasse. Bovendien rijdt de GP2 in het voorprogramma van de Formule 1 Grand Prix. De sponsoring van het GP2-team van Arden betekent voor ons een geweldig ‘marketing tool’ en past in het raamwerk van Trust, dat we vooral gebruiken voor ‘image-building’ en relatiemarketing doeleinden. Maar we hopen ook dat het een boost zal geven aan de Nederlandse autosport en hiermee kansen creëren voor jonge autosporttalenten.”




