Laatste nieuws
• Toto Wolff verwacht volgend jaar titelstrijd tussen vier topteams: "Zet je daar Max Verstappen in, dan..."• Team Bleekemolen sluit EuroNASCAR-seizoen fantastisch af: "Autosportseizoen is daarmee prachtig afgesloten"• Jaap van Lagen sluit seizoen af met vijftiende podiumplek: "Ik zat te wachten op een serieuze fout, maar die kwam niet"• Russell en Leclerc sprintkampioenen in '26: waar eindigde Verstappen in dit fictieve klassement?• V-Max, DNRT en PureDriving slaan handen ineen voor terugkeer in 2027 van de Paasraces op Circuit Zandvoort• FIA grijpt in met strengere regels tegen mogelijke sluiproutes rond budgetplafond vanaf 2027• Max Verstappen over de staat van het asfalt in Austin: "Ik moet na dit weekend waarschijnlijk een nieuwe ruggengraat bestellen"• Toto Wolff verwacht volgend jaar titelstrijd tussen vier topteams: "Zet je daar Max Verstappen in, dan..."• Team Bleekemolen sluit EuroNASCAR-seizoen fantastisch af: "Autosportseizoen is daarmee prachtig afgesloten"• Jaap van Lagen sluit seizoen af met vijftiende podiumplek: "Ik zat te wachten op een serieuze fout, maar die kwam niet"• Russell en Leclerc sprintkampioenen in '26: waar eindigde Verstappen in dit fictieve klassement?• V-Max, DNRT en PureDriving slaan handen ineen voor terugkeer in 2027 van de Paasraces op Circuit Zandvoort• FIA grijpt in met strengere regels tegen mogelijke sluiproutes rond budgetplafond vanaf 2027• Max Verstappen over de staat van het asfalt in Austin: "Ik moet na dit weekend waarschijnlijk een nieuwe ruggengraat bestellen"
Autosport Internationaal Singleseaters • FIA Formule 2

Giedo van der Garde: "Waarschijnlijk is daar iets niet goed gegaan"

Door Bas Kaligis30 oktober 2008 · 07:24 uur1 min lezen
Giedo van der Garde: "Waarschijnlijk is daar iets niet goed gegaan"

JEREZ - De GP2 teams gaan 's winters volgas door met de GP2 Asia en de testen met het oog op komend seizoen. De jonge talenten willen zich in de kijker rijden bij de F1-teambazen. Immers de GP2 is de laatste stap naar de eredivisie van de autosport. Het circuit van Jerez was woensdag het toneel van de GP2-test waar ook Giedo van der Garde aanwezig was voor het team van iSport. Een fout in de afstelling van de auto betekende echter dat Van der Garde niet helemaal tevreden kon terugblikken over het verloop van de dag.

"Het liep niet echt lekker", zei Van der Garde. "In de ochtend gingen we naar buiten en veranderden we wat aan de afstelling, maar dat was niet helemaal goed, dus hebben we het weer terug veranderd. Waarschijnlijk is daar iets niet goed gegaan, waardoor ik de rest van de middag last had van overstuur en blokkerende achterwielen. Daar ga je niet sneller van, dus het was geen superdag. Het was echter niet heel slecht, want uiteindelijk hebben we de negende tijd gereden. Zonder die problemen hadden we volgens mij in de topvijf gestaan. We weten wat we fout gedaan hebben, dus dat overkomt ons geen tweede keer."

Verslag GP-2 testdag Jerez

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over Autosport→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×