Eeuwige nummer 2: "Zeer vleiend om deze positie te krijgen"
James Calado zal komend jaar met ART in actie komen in de GP2-Series. De 22-jarige Brit eindigde afgelopen seizoen als tweede in de GP3, achter teamgenoot en Williams F1-tester Valtteri Bottas. Eerder was de talentvolle Brit al vicekampioen in het Brits Formule 3-kampioenschap en de Formula Renault UK. Komend seizoen mag hij het proberen in de opstapklasse richting de Formule 1, als teamgenoot van Esteban Gutierrez.
"Dit is geweldig nieuws en op een goed moment zodat we ons goed voor kunnen bereiden", aldus Calado. "Er was een sterke competitie gaande voor de GP2-zitjes van ART dus het is zeer vleiend om deze positie te krijgen. De GP2 zal zeker een stuk zwaarder worden dan de GP3. Bovendien is Esteban, met een jaar ervaring achter zijn naam, een lastige teamgenoot om te moeten verslaan. Als team hebben we echter in de GP3 laten zien waartoe we in staat zijn, hopelijk kunnen we dat komend jaar herhalen."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."

Toto Wolff wijst naar Max Verstappen: "Bij het aansnijden van zijn ronde is hij door Max gedupeerd"





