Ho Pin Tung wint 1e race Eurospeedway, Renger vd Zande P3

Het is Ho Pin Tung gelukt om de 1e race op de Eurospeedway Lausitz te winnen vanaf pole position. Het was echter wel krap want 2e man Joey Foster wist zijn Lola B06 binnen een seconde van Tung over de finish te brengen, en reed de snelste raceronde. Renger van der Zande stuurde zijn Dallara Mercedes netjes als 3e over de finish, zijn achterstand op de winnaar bedroeg net geen 4,5 seconde.
Ferdinand Kool scoorde een 4e plaats op 1,1 seconde van Renger en bleef daarmee winnaar van de vorige editie Nico Hulkenberg voor. Team van Amersfoort wist met Dominick Muermans slechts 1 auto aan de finish te brengen, hij eindigde op plaats 23, terwijl Recardo Bruins 5 ronden voor het einde uitviel.
Volledige uitslag kun je rechts in het menu terugvinden.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."





