EK Zuera: Nederlanders goed op dreef in KF3
ZUERA - Vandaag is de eerste officiele dag van het Europees Kampioenschap Karting in Zuera, Spanje. De KF1 & SKF en KF3 kwamen vandaag in actie tijdens de eerste kwalificatietraining. In de KF1 & SKF noteerde Manuel Renaudie de snelste tijd. De Fransman, rijdend voor het Nederlandse PDB Racing Team, bleef Oliver Rowland en Mardin Benjamin voor. Yannick de Brabander noteerde de negende tijd, terwijl Rick Dreezen niet verder kwam dan de 21e positie.
In de KF3 noteerde Gerard Barrabeig de snelste tijd, nipt voor de Nederlanders Nyck de Vries, Lukas Machunskas en Peter Hoevenaars. Joey Elkerbout noteerde de negende tijd tijdens deze eerste officiële training. Victor Makau eindigde op P25, terwijl de Belgen Luca Stolz en Pierre Hanna niet verder kwamen dan respectievelijk P54 en P74.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Nieuwe kalender Champions of the Future Euro Series 2027: Vier landen! Vier verschillende race-uitdagingen

CRG verovert in Le Mans de 28e wereldtitel uit de geschiedenis van het merk

Wereldtitel en drie podiumplaatsen voor IPK en Formula K SRP Factory Team in Le Mans





