Nicky Pastorelli bij Champcar team Rocketsport van Paul Gentilozzi
Nicky Pastorelli gaat uitkomen in de Champcar World Series voor het Rocketsport team van Paul Gentilozzi. Pastorelli rijdt in ieder geval komende week; 12 en 13 april in Portland. WWA (World Wide Advisors) en Raceworld Tv zijn zeer blij met de deal.
“Dit is een betere deal, dan waarmee wij vorige week, bij een ander team mee geconfronteerd werden. Rocketsport heeft al races gewonnen, en Paul Gentilozzi is ook mede eigenaar van de Champcar serie, samen met onder andere Kevin Kalkhoven, baas PKV Racing. Dit zijn serieuze gasten, die natuurlijk ook wat meer auto’s in het veld willen. Het blijft nog even de vraag of Pizzonia vervangen wordt door Nicky of dat er een tweede auto komt. Het laatste lijkt me het meest voor de hand liggend”.
Meer info rond Nicky Pastorelli volgt! Stay tuned op RaceXpress.com
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."





