Racen bij de BEKC met je RK1, Prokart, Honda, Briggs en Stratton of Rotax

Haal Prokarts, RK1, Rotax Max, BS, en Honda maar uit de mottenballen... Want voor de trotse bezitter van zulke karts heeft RaceXpress.nl een tip. Aanstaande zondag 20 september organiseert de Belgische Endurance Karting Challenge een evenement in Berghem. Deze races staan garant voor veel plezier, gezelligheid en vooral veel racen voor weinig budget in teamverband. Het betreft meeruursracen voor Rotax Max’en, en er is tevens een endurance race voor RK1, Prokarts, Honda’s en Briggs&Stratton.
"We maken ons op voor een spannend weekend en hopen in de klasse RK1, Briggs & Stratton, Prokart en Rotax Max enkele Nederlandse teams te verwelkomen", laat Ben de Feyter, de stuwende kracht achter de populaire BEKC optekenen.

"In alle klassen wordt er gestreden voor elke meter asfalt en op het circuit van Berghem zal de team strategie belangrijk zijn om tot een goed resultaat te komen. Kortom leuke en gezellige races voor iedereen. Dat is waar wij naar streven. Let’s race!", besluit De Feyter, die meer teams en rijders wil laten kennis maken met deze leuke serie.
Laat je eens informeren en kijk HIER voor meer info of bel voor meer informatie met Ben de Feyter/Antwerp Karting op telefoonnummer: 0032-38773861

Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."

Toto Wolff wijst naar Max Verstappen: "Bij het aansnijden van zijn ronde is hij door Max gedupeerd"





